Yayın Sırasında Göğüslerini Açan Kadın Şairle İlgili Detaylar

Cem Özer'in "Laf Lafı Açıyor" programı, Türk televizyonlarının ilk talk şovlarından biridir. Programa katılan Nara Benek şiirini okuduktan sonra "ben soyunuyorum artık" diyerek gömleğinin düğmelerini açıyor ve göğüslerini gösteriyor.

Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2021

Onedio'dan Eda Aytekin paylaşımı, 90'lı yılların başında özel televizyon kanallarının ve radyoların ülkemize gelmesiyle yaşanan heyecanını bilen biler. O dönem Star 1'de yayınlanan Cem Özer'in "Laf Lafı Açıyor" programı, Türk televizyonlarının ilk talk şovlarından biridir.

Düşünün ki o programda henüz adını bilmediğimiz Kenan Doğulu, orkestra ile aralarda şarkı söylüyordu. Bazen yine o kadar bilmediğimiz Yıldız Tilbe de geliyordu ve ağzımız açık bu "yeni yetenekleri" büyük bir keyifle dinliyorduk.

Herkesin Cem Özer'in soğuk esprilerinden nefret ettiği ama büyük bir merakla da seyretmeden duramadığı Laf Lafı Açıyor'un o bölümündeyiz şimdi. Konuklar şarkıcı Aylin Livaneli, modacı ve şarkıcı Halil Kadirbeyoğlu, şair Nara Benek. Türk televizyonlarında yaşanan en ilginç anlardan biri bu üçlünün konuk olduğu bölümde gerçekleşti.

Ancak sıkıntı şu ki Aylin Livaneli, Can Yücel ve bir başka genç şairle bölüme konuk olacağını düşünüyordu. Nara Benek'in şiir okurken soyunan bir şair olduğu bilgisi ise kendisine kuliste gelmiş ve çekimi terk etmek için hamlelerde bulunmuştu. Fakat Cem Özer, çenesiyle Livaneli'yi ikna etmiş ve kalmasını sağlamıştı.