Yasmin Erbil'den Sahte Hesap İsyanı: Siz Delirmişsiniz

Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar'ın kızı Yasmin Erbil, ayakları adına açılan sahte Instagram hesabına "Siz delirmişsiniz!" diyerek sert tepki gösterdi.

Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2021

Şovmen Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Yasmin Erbil'in adına sahte hesap açıldı.

"SİZ DELİRMİŞSİNİZ!"

"Yasmin Erbil'in ayakları" isimli sayfada, "Dünyalar güzeli Yasmin Erbil'in dünyalar güzeli ayakları için açılmış bir hayran hesabıdır." açıklamasına yer verildi. İsyan eden Erbil Erbil, 109 takipçisi bulunan sayfanın ekran görüntüsünü, "Siz delirmişsiniz!" notuyla Instagram'dan paylaştı.

"HAYATIMDA KİMSE YOK"

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda basketbolcu Can Korkmaz ile aşk yaşadığı iddia edilen Yasmin Erbil, "Benim arkadaşım, haberler doğru değil. Öyle bir şey yok" açıklamasını yapmıştı.

Yasmin Erbil, gazetecilerin, "Hayatınızda biri var mı?" sorusuna ise, "Ama sen çok kötüsün... Yok yok, kimse yok" şeklinde yanıt vermişti.

"KİMSEYE EYVALLAHIN OLMUYOR"

Yasmin Erbil, geçtiğimiz aylarda "Mehmet Ali Erbil'in kızı olmak nasıl bir duygu?" sorusunu, "Aslında kimseye eyvallahın olmuyor, o bayağı güzel" şeklinde cevaplamıştı.