Yaşar Alptek'in evi renkli sayfalar'da

Eski manken Yaşar Alptekin'in evi canlı yayında olay oldu. 54 yaşında olan oyuncu son zamanlarda İslam kimliğiyle öne çıkmıştı. Ağustos ayında eşinden ayrılan Yaşar Alptekin'in herkes ne yaptığını merak ediyor.

Eklenme Tarihi: 06 Ocak 2017

Kanal D'de yayınlanan Renkli Sayfalar programında Yaşar Alptekin'in evi görüntülendi. Yaşar Alptekin'in evinde televizyon olmaması dikkat çekti.

Gençliğinde yakışıklılığı ile kızların hayran olduğu, model ve oyuncu Yaşar Alptekin yaşantısını tamamen değiştirmişti. Dindar bir yaşamı tercih eden Yaşar Alptekin İnstagram paylaşımlarında da değişimi gözler önüne seriyor.

1964 doğumlu olan Yaşar Alptekin yaşadığı değişim sonrası magazin dünyasından deyim yerindeyse adeta elini eteğini çekmişti. Geçtiğimiz aylarda İslami şartlara göre evlenen Yaşar Alptekin bugün magazin dünyasına eviyle ilgili düştü.

EVİNDE LAMBADA DANSI YAPIYOR İslam kimliğini ortaya çıkaran Yaşar Alptekin'in evinde olan ise insanları şoke etti. Büyük bir aynısı olan Yaşar Alptekin'in Lambada şarkısında dans ettiği söylendi.