Yasak Elma'nın Starları Kendilerini Ege Kıyılarına Attı

FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'nın kadın oyuncuları Ege Sahillerinde tekne tatiline başladı. Aralarında diziden olaylı ayrıldığı iddia edilen Nesrin Cavadzade'nin de olması dikkat çekti.

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2021

Ekranların sevilen yapımları arasında yer alan Yasak Elma da diğer kış dizileri gibi sezon finali yaptı. Dizinin final yapmasının ardından sezon boyunca hem koronavirüs salgını hem de set yoğunluğu nedeniyle ağır bir tempo atlatan oyuncular da kendilerini Ege kıyıların attı.

"YASAK ELMA BİTER KIZLAR TATİLE ÇIKAR"

Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Gülenay Kalkan ve Melisa Doğu'yla tatilde bir araya geldi. Set dışında da birbirinden ayrılmayan projenin ünlü oyuncular, Ege'de tatile çıktı. Teknede poz veren beşliden Ece, kareyi Instagram'dan paylaştı. Ece, "Yasak Elma 4. Sezon biter kızlar tatile çıkar! 'Sex and the City'nin 7. Sezonu için burdayız" diye yazdı. Aynı kareyi oyuncular da sayfasına taşıdı.

"BEŞİNCİ SEZONDA OLMAYIŞIMI KUTLADIK"

Tüm oyuncular aynı kareyi paylaşırken, bu sezon dizide yer almayacak Cavadzade farklı kareleri de paylaştı. İlk olarak aynı poza yer veren Cavadzade, "Beşinci sezonda olmayışımı kutladık" diye yazdı. Ece'ye sarılıp, o anda kendi dudağına ruj sürdüğü fotoğrafı yayınlayan Cavadzade, "Bir ruj markası çıkarıyoruz" notunu düştü.

SAMİMİ POZLARI DİKKAT ÇEKTİ

Ece'yle birbirine baktıkları fotoğrafa ise oyuncu, "Eda yüzünü gerdirecek, ben dudaklarımı şişireyim" diye yazdı. Son olarak Cavadzade, Ece'nin kendisine öpücük yolladığı kareye, "Öptük" ifadesini kullandı.