Yargı Dizisinin Ilgaz'ı Kaan Urgancıoğlu'nun Eski Mesleği Bakın Neymiş?

Kadrosunda Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal gibi isimlerin yer aldığı Yargı dizisi, her pazar seyirciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Dizide canlandırdığı 'Ilgaz' karakteriyle takdir toplayan yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu'nun hayatı hakkında şaşırtan bir detay ortaya çıktı.

Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2021

İzmirli oyuncu Kaan Urgancıoğlu, 2002 yılından beri çeşitli dizi ve filmlerde rol alıyor. Henüz öğrencilik yıllarında şöhret basamaklarını tırmanan yakışıklı oyuncunun eski mesleği şaşırttı.

1981 yılında Aydın'da dünyaya gelen Kaan Urgancıoğlu, İzmir Özel Türk Koleji ve Özel İzmir Amerikan Koleji'nde eğitim aldı.

ÖNCEKİ MESLEĞİ BAKIN NEYMİŞ
Üniversite eğitimi için İstanbul'a gelen Kaan Urgancıoğlu, ekonomiye duyduğu ilgi nedeniyle Marmara Üniversitesi'nde Sermaye Piyasası ve Borsa bölümünü okudu.

Bir süre ekonomi alanında faaliyetlerde bulunan Urgancıoğlu, öğrenciliği devam ederken, oyunculuk teklifi aldı.

2002 yılında Karaoğlan dizisinde başrolde yer alan Urgancıoğlu, sonrasında Kampüsistan dizisinde oynadı.

Avrupa Yakası'na konuk oyuncu olarak dahil olan yakışıklı oyuncu; Yeniden Çalıkuşu, Sessiz Gece, Seni Çok Özledim, Canım Ailem, Düriye'nin Güğümleri, Düşman Kardeşler, Filinta ve Kara Sevda başta olmak üzere birçok yapımda rol aldı.