Yalçın Hafızoğlu Kimdir? Kaç Yaşında?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle tanınmaya başlanan şimdilerde adından sıklıkla söz ettiren oyuncu Yalçın Hafızoğlu Kimdir? ünlü oyuncu kaç yaşında? Nereli? İşte detayş

Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2022

Oyuncu ve müzisyen olmasının yanında Haliç Üniversitesinde tiyatro yüksek lisansı yaparak eğitim alanında da kendini geliştiren ünlü isim Yalçın Hafızoğlu, can verdiği dizi karakterleriyle sevenlerini arttıyor. İçeriğimizde, Yalçın Hafızoğlu kimdir? Hızır Ali Çakırbeyli rolüyle bilinen Yalçın Hafızoğlu kaç yaşında, aslen nereli? gibi sorularına yanıt arıyoruz.

Yalçın Hafızoğlu Kimdir?
Yalçın Hafızoğlu 18 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Ünlü ismin oyunculuğula tanınması tesadüf değildir çünkü çok küçük yaşta önemli isimlerden oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır.

Lise eğitimini Göztepe İhsan Kurşunoğlu Lisesinde alan oyuncu lisans eğitimi için gittiği Kocaeli Üniversitesi'nde Çevre Mühendisliği bölümünü tamamlamıştır.

Oyunculuğa olan merakını akademide de gidermeye çalışan Yalçın Hafızoğlu Haliç Üniversitesi'nde tiyatro yüksek lisansı yapmaktadır.

Yalçın Hafızoğlu Aslen Nereli?

İstanbul'da doğan 32 yaşındaki oyuncu Yalçın Hafızoğlu aslen Samsunludur.

Babası Samsunlu olan yakışıklı oyucunun annesi ise Üsküplü bir Makedon göçmenidir.

Yalçın Hafızoğlu Evli mi?
Yalçın Hafızoğlu henüz dünya evine girmemiştir.

Sosyal yaşamıyla medyada gündem yaratan ünlü oyuncu uzunca bir süredir Güliz Erkut'la birlikte olduğu biliniyor. Elde edilen bilgilerin kısıtlı oluşu Yalçın Hafızoğlu'nun özel hayatını göz önünde yaşamayı tercih etmediğini gösteriyor.