Yağmur Tanrısevsin : Mutluyum ve mutluyuz

Okulunu bitirmek için oyunculuğa bir süre ara veren Yağmur Tanrısevsin bu süre zarfında atölyesinde birçok sanatsal çalışmaya imza attı.

Eklenme Tarihi: 19 Mart 2017

Yeterince dinlendiğini ve kendini beslediğimi anlatan Tanrısevsin, yakında ekrana dönmeye hazırlanıyor. Vatan/ Melis Güvenç

Sizi pek ortalarda görmüyoruz nerelerdesiniz, neler yapıyorsunuz? Hayat nasıl gidiyor? Hayat güzel gidiyor. Üniversitede okuduğum yıllarda yoğun tempoda çalıştığım için okuluma yeterince vakit ayıramadım. Bu sene mezun oluyorum. Hem eğitim, hem dinlenme sürecindeyim. Kendime, aileme ve sevdiklerime vakit ayırmakla değerlendiriyorum zamanımı.

Dizilere ara mı verdiniz? Yeni projeleriniz olacak mı? Evet bir süre ara vermek istedim bunun birçok sebebi var. Öncelikle uzun zamandır ekrandaydım ve dizi yoğunluğunda kendimi geliştirmek istediğim konularda zaman yaratma fırsatı bulamıyordum.

Üniversite eğitimim için de öyle. Bu süreçte ailem ve sevdiğim insanlarla olmak onlarla vakit geçirmek bana çok iyi geldi. Bu dönem Marmara Üniversitesi’ndeki eğitimimi tamamlıyorum ve en kısa zamanda yepyeni projelerle yine ekranlara dönmeye hazırlanıyorum. Tabi ki doğru projeyi seçmek ve içime sinen bir işin içinde olmak benim için çok önemli.