Yabancı dizi oyuncularının Türkiye'deki karşılıklarına bakın

Bakın orijinal başrollerin yerini bizim oyunculardan kimler almış.

Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2017

Figen Şayak / Onedio - Türk dizilerinin ünü almış başını giderken, bizim yapımcılar da farklı ülkelerin meşhur dizilerinin uyarlamalarını yapmayı ihmal etmedi. Bakın orijinal başrollerin yerini bizim oyunculardan kimler almış.

Yoo Seung-ho & Seo Woo / Kerim ve Hülya İçinizden "Bu dizi nasıl taklit olabilir, tıpkı Türk aile yapısı," dediğinizi duymasak da hissediyoruz. Elbette epey uyarlanarak önümüze sunuldu ancak bu Flames of Desire isimli Kore dizisinin kopyası olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Burcu Biricik ve Birkan Sokullu uyumu aldı götürdü diziyi.

Koharu Aoyagi / Bahar Japon dizisi Woman'dan uyarlanan dizimiz Kadın, Özge Özpirinçci'nin başrol oyunculuğuyla ekranlara gelmeye başladı. Orijinal versiyonunda Mitsushima Hikari yer alıyordu. İki oyuncunun fiziksel benzerliği de gözden kaçacak gibi değil.

Desperate Housewives / Umutsuz Ev Kadınları Adı bile birebir uyarlanan dizide, Songül Öden, Ceyda Düvenci gibi ünlü isimler yer alsa da, yabancısı kadar tutamadı maalesef. Eee bizim ev hanımlarımız öyle herkeslerin ev hanımlarına benzemez.😎