Wanda Nara, Mauro Icardi'yi Terk Ediyor!

Wanda Nara, Mauro Icardi'nin kendisini aldattığını öne sürerek evi terk etti ve Milano'ya döndü. Aşk üçgenine yeni eklenen isimler ise şok etti.

Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2021

Mauro Icardi ile Wanda Nara arasında ipler kopma noktasına gelirken futbol dünyasını sarsan ayrılık kararının ardından olaylar büyümeye başladı. İddiaya göre Wanda Nara'nın eski eşi Maxi Lopez de konuya dahil oldu. Öte yandan iddialar arasında Real Madrid'den bir oyuncu da yer alıyor...

AS gazetesinde yer alan habere göre Wanda Nara, Mauro Icardi'nin kendisini aldattığını Telegram'dan öğrendi. Wanda Nara, eşiyle ilgili tüm fotoğrafları Instagram hesabından kaldırırken Icardi ise Wanda Nara ile olan fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşarak aşkı ayakta tutmaya çalışıyor.

Wanda Nara, Icardi ile ilişkisine son verirken yüzüğünü de çıkardı ve Arjantinli yıldıza sosyal medyadan seslenerek "Bir o... için aileni mahvettin!" dedi.

Mauro Icardi'nin China Suarez ile mesajlaşmalarını ve birbirlerine attııkları fotoğrafları gören Wanda Nara çılgına dönerken çocukları da alıp Milano'ya gitmeye karar verdi.