Villasına haciz gelmişti! Demet Akalın ile Okan Kurt boşanıyor

Şarkıcı Demet Akalan'ın Beykoz'daki süper lüks villasına eşi Okan Kurt'un borçları nedeniyle haciz gelmişti. Haciz haberleri nedeniyle zor günler geçiren Demet Akalın, Okan Kurt'tan boşanma kararı aldı. (Hürriyet)

Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2018

Demet Akalın ile Okan Kurt, 23 Nisan 2012'de nikah masasına oturmuş çiftin bu evlilikten Hira isminde bir de kızları dünyaya gelmişti. Geçtiğimiz yıllarda Okan Kurt'un işleri bozuldu ve aile şirketleri olan Martaş Lojistik piyasaya yaklaşık 150 milyon TL borçlandı. Borçların ödenmemesi üzerine dün çiftin Beykoz'daki evlerinde haciz işlemi uygulandı.

BOŞANMA KARARI ALDI: Karar gereği, villada bulunan bir dizi eşya haczedildi. Aralarında televizyon, bilgisayar, klima ve tabloların olduğu eşyalar, kamyona yüklenerek götürüldü. Hürriyet'te yer alan habere göre; Daha önce 'evliliğimizde kriz yaşadık ama çok şükür atlattık' diyen Demet Akalın, son yaşanan gelişmenin ardından Okan Kurt'tan boşanma kararı aldı. Çiftin davası bugün Beykoz Adliyesi'nde görülecek.

DÜN HACİZ MEMURLARI EVİ BASTI: Demet Akalın'ın aldığı gün "Hayat et... İyi günlerde mutlu günlerde yaşamak nasip etsin aşkım" notu ve eşiyle birlikte fotoğrafıyla tüm Türkiye'ye duyurduğu villayı haciz memurları bastı.

KLİMA VE TABLOLARA DA HACİZ: Fiili haciz için, şirketin avukatları ve haciz memurları Akalın ve Kurt’un yaşadıkları villaya dün sabah gitti. Alınan haciz kararı gereği, villada bulunan bir dizi eşya haczedildi. Aralarında televizyon, bilgisayar, klima ve tabloların olduğu eşyalar, kamyona yüklenerek götürüldü. Villadaki haciz işlemi 3 saate yakın sürdü.