Venezuelalı top modeller artık Türk podyumlarında

Venezuela'nın içinde bulunduğunu maddi kriz ülkenin önde gelen mankenlerini vurdu. Venezuela'nın ekonomik krizin kasıp kavurduğu Venezuela’da iş bulamayan top modeller, birer birer Türkiye'de Tarkan Acar ile anlaşmaya başladı.

Eklenme Tarihi: 22 Mart 2019

Ülkelerinde tanıtım ve defile ücretlerinde yüzde 50 indirim yapmalarına rağmen iş bulamayınca, Türk podyumlarını tercih etmeye başladı.

Tarkan Acar ile ilk olarak 22 Manken Sözleşme imzaladı, Kendilerini Türkiye´de Yabancı Bir Ülkede değil de kendi Vatanlarında gibi hisseden güzel Mankenler Türkiye´de İş alabilme amaçlı Venezuela´nın da aldıkları bütçenin yarısın altına indiklerini açıkladılar.

VENEZUELA'NIN EN GÜZEL MANKENLERİ TARKAN ACAR'A EMANET
Tarkan Acar; "Projede Venezuela'nın mankenlerin ülke krizi darbe almadan atlatması amaçlı kültürel bir güzellik yarışması hazırlıyoruz. Venezuela´da krizin devam etmesi durumunda bu Organizasyonu Venezuela Mankenlerin Katılımıyla Türkiye´de gerçekleştireceğiz.” diye konuştu.

İstanbul´da artık ikamet eden Venezuelalı Mankenler “Türkiye´de iş bulma şansım daha yüksek. Venezuela'da kriz nedeniyle tasarımcılar defilelerini azalttı. Oynayabileceğimiz reklam filmleri de çok sınırlı. Türkiye benim için iyi bir çözüm ülkesi” dediler.