22 Mart reyting sonuçları: Vatanım Sensin, Bizim Hikaye ve Survivor zirve kimin?

Bizim Hikaye, Vatanım Sensin, Survivor 2018 ve Kanatsız Kuşlar 22 Mart reyting sonuçlarında başarılı bir puanlama elde edebilmek için yarıştı.

Eklenme Tarihi: 23 Mart 2018

22 Mart Perşembe reyting sonuçları bu hafta izleyicinin karşısında olan projeler içerisinden hangilerinin daha fazla tercih edildiğini ortaya koydu. Peki, projelerin son bölümlerinde hangi gelişmeler yaşandı ve günün kazananı kim oldu?

Kanal D ekranlarında her perşembe takipçileriyle buluşan Vatanım Sensin dizisine yaptığı çalışmalarla Türk havacılık tarihine damga vurmuş olan Vecihi Hürkuş katıldı. Öte yandan İstiklal Marşı'nın yazarı Mehmet Akif Ersoy, İzmir oylaması öncesinde kritik açıklamalar yaptı.

Survivor 2018 adlı yarışma programında ise Adem'in Turabi ile yaptığı kavga gündem olmaya devam etti. Ada hayatına katılan Berna Canbeldek ise Sahra tarafından hoş karşılanmadı. Berna'nın katılmasıyla birlikte ünlülerdeki dengeler bir kez daha değişti.

Kanatsız Kuşlar adlı dizide Nefise'nin aylar sonra özgür kalarak ailesine kavuşması sevinç yarattı. Yaşadıkları zorlu süreci atlatan Zeynep ve diğer çocuklar ise annelerine sarılarak gözyaşları döktü.