Vanessa Kirby yeni Catwoman olabilir!

Başarılı yönetmen Matt Reeves'in yönetmen koltuğunda yer aldığı The Batman filminde Catwoman rolü için düşünülen bir isim ortaya çıktı. Bu isim ise başarılı oyuncu Vanessa Kirby'nin olduğu iddia edildi.

Eklenme Tarihi: 02 Temmuz 2019

Prodüksiyon hazırlıklarına başlanılan filmde Selina Kyle karakterinin yer alacağı resmi olarak duyuruldu. Twilight, High Life, The Lost City Z, Good Time gibi yapımların yıldızı Robert Pattinson'ın başrolünde yer alacağı The Batman filminde Selina Kyle rolüne yer verileceği biliniyor.

Bu rol için ise yönetmenin elinde bir oyuncu listesi bulunuyor. Bu listenin zirvesindeki isim The Crown, Mission Impossible Yansımalar, About Time, Me Before You gibi yapımlardan tanıdığımız yıldızı yükselen oyuncu Vanessa Kirby oluyor.

Ancak filmi bünyesinden çıkaracak olan Warner Bros ya da yönetmen Matt Reeves henüz bu konuda resmi bir açıklama yapmadı. DC'nin merakla beklenen gelecek projesi The Batman'de yer alabilecek karakterler arasında The Penguin, The Riddler ve Two-Face de bulunuyor.

Ancak bu karakterlerin yer alabilecek olması henüz birer dedikodudan ibaret gibi görünüyor. Bilindiği üzere Vanessa Kirby'den önce, Catwoman rolü için sürekli olarak adı geçen oyuncu Aubrey Plaza olmuştu. Önceki Batman film ve dizilerinde Catwoman karakterine hayat veren oyuncular arasında Gotham dizisi ile Camren Bicondova, Batman Returns ile Michelle Pfeiffer, Catwoman solo filmi ile Halle Berry ve The Dark Knight Rises filmiyle Anne Hathaway olmuştu.