Vanessa Hudgens ve Austin Butler ayrıldı! Boşanan, aldatan, ayrılan ünlüler

Vanessa Hudgens ve Austin Butler High School Musical 3 filminin setinde başlayan aşklarını 9 yıl sonra bitirme kararı aldı. Ünlü çiftin kararı çok konuşulan ayrılıkları akıllara getirdi. Kimi ihanete uğradı, kimi evlilikten anlaşarak ayrıldı. İşte boşanan, aldatan, ve sevgiliyken ayrılan ünlüler...

Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2020

Vanessa Hudgens ve Austin Butler
High School Musical filmlerindeki Gabriella Montez ve Thirteen filmindeki Noel rolleriyle bilenen Vanessa Hudgens ile Switched at Birth dizisindeki James Wilke Wilkerson rolüyle tanınan Austin Butler 9 yıldır devam eden ilişkilerini bitirme kararı aldı. Us Weekly'nin haberine göre çiftin yollarını ne zaman ayırdığı kesin olmasa da son olarak Bad Boys for Life filminde oynayan Montez ile Bir Zamanlar... Hollywood'da filminde rol alan Butler, ayrılık kararını yakınlarını açıkladı.

Niecy Nash ile Jay Tucker
Emmy Ödülünü 49 yaşındaki Niecy Nash ile Jay Tucker, 8 yıllık evliliğin ardından geçtiğimiz ekim ayında ilişkilerini noktaladı. Nash, boşanma davası belgelerini, Los Angeles mahkemesine sundu. Ortak çocukları bulunmayan ikiliden komedyenin, 1994-2007 yılları arasında evli kaldığı Don Nash’ten bir oğlu iki de kızı var.

Zooey Deschanel ve Jacob Pechenik
Zooey Deschanel ve Jacob Pechenik, boşanma kararı aldı. The Blast'ın haberine göre; dört yıllık evliliklerinin ardından geçtiğimiz eylül ayında ayrıldıklarını açıklayan ikili, mahkemeye başvurdu. Pechenik'in, Elsie (4) ve Charlie (2) adlarındaki iki çocuğunun velayetlerini istediği öğrenildi. Deschanel ise şu sıralar Jonathan Scott ile aşk yaşıyor.

Zooey Deschanel ve Jacob Pechenik gibi ayrılık kararı alan ya da ilişkilerinin bitmesiyle çok konuşulan yerli ve yabancı ünlüler...