Ünlülerin güzellik sırları midenizi bulandırabilir

Kadınlar güzelliklerine düşkünler bu oldukça bilinen bir gerçek. Ancak ünlü yüzlerin güzellik sırları gerçekten şaşırtıyor.

Eklenme Tarihi: 29 Haziran 2017

internethaber.com / Kadınlar güzelliklerine düşkünler bu oldukça bilinen bir gerçek. Ancak ünlü yüzlerin güzellik sırları gerçekten şaşırtıyor. İşte Victoria Beckham'dan Kim Kardashian'a ünlülerin bir acayip güzellik sırları. Victoria Beckham'ın güzelliğini kuş bokundan aldığını biliyor muydunuz? Victoria Beckham, cilt rengini aydınlatmak ve akne görünümünü azaltmak için cildine, su ile seyreltilmiş kuş boku tedavisi uygulatıyor. Bu yöntem ciltlerinin muhteşemliği ile ünlü Japonya'da sıklıkla kullanıyor. Beckham da sonuçtan memnun olmuş olacak ki, yıllardır bu güzellik yöntemini sektirmeden uygulatıyor.

Demi Moore, sarkan cildini toparlatmak için estetik cerrahiden değil, sülüklerden faydalanıyor! Moore'un söylediğine göre sülük tedavisi, kanını detoksifiye etmesini ve daha sağlıklı bir cilde sahip olmasını sağlıyor.

Geçtiğimiz aylarda Kardashian, paylaştığı bu fotoğraf ile hayranlarını şok etmişti. 'Vampir Yüz Gerdirme' metodu, güzelliğin ne kadar 'acı' bir şekilde muhafaza edildiğinin kanıtı gibiydi. İşlem tam olarak şöyle: Kurbanın kolundan kan alınır, trombositi ayrılır. Daha sonra yüzde oluşan kırışıkları önlemek için trombosit cilde yeniden enjekte edilir. Sonuç acı verici, ama Kim'in söylediğine göre feci derecede de etkili!

Angelina Jolie, cildini nemlendirmek için havyar kullanmayı tercih ediyor! Jolie, balık yumurtalarını doğrudan cildine uyguluyor ve cildini bu şekilde nemlendiriyor. Hatta, hamilelik döneminde vücudunda çatlaklar oluşmasın diye havyarı tüm vücuduna uygulamaya dahi başlamıştı.