Ünlülerden teröre lanet mesajları

Dün akşam Atatürk Havalimanı'nda yapılan terör saldırısında 36 kişi şehit oldu, onlarca kişi de yaralandı. Türkiye'yi yasa boğan saldırının ardından ünlü isimler sosyal medyadan terörü lanetledi.

Eklenme Tarihi: 29 Haziran 2016

Didem Soydan “Anneannemin bahçesinden … İçi oyulmuş, körelmiş derken yağmur ardından bir anda çıkan yoncalar. İnsan bir yerden tutunmak istiyor bir umut işaretine. Gerçekçi olacaksam benim için çok zor artık inanmak ve hayal etmek. Bu ülkenin şu an iktidarda olan olmayan bütün o canavarlaşmış politikacılarından artık yıldım. Cahilliği altın madeni işler gibi kullanan, çirkinler çirkini enerjilerini buna akıtan bu adam ve kadınlardan yıldım! Bu sefer gerçekten yıldım. Yayınlar yasak, ölmek inanılmaz derecede serbest ülkem. Bu pislikler yüzünden ölen vatandaşların ailelerine sabır diliyorum. Canım insanlık, başın sağ olsun. Gerçekten ne yazsam öyle boş ki… Yazdıklarımı okurken acı bir gülüş “ne diyorsun kızım sen ?” diye… O gülüş benden geliyor kendime. Giden gidiyor daralan çemberi ile, leş siyaseti ile, leş çukuru iyice boğmaya başlıyor .

Ünlü şarkıcı İrem Derici ise, not düşmeden paylaştığı fotoğrafla ‘birlik, beraberlik ve sevgi’ çağrısı yaptı. İşte Derici’nin binlerce beğeni alan paylaşımı:

ÖZLEM YILDIZ Boğazım düğümleniyor bu kaçıncı acı ...

HELİN AVŞAR Canım ülkemin canım insanları, bu ülke topraklarında yaşayan tüm canların canı çok yandı, kayıplara baş sağlığı, yaralılara geçmiş olsun, ülkemizin başı sağolsun