Ünlü oyuncu doğum yaparken yaşadığı sıkıntıları anlattı

Ünlü oyuncu Gemma Atkinson, yeni dünyaya getirdiği minik bebeğiyle hastane odasında çekilen fotoğraflarında gülümsüyordu. İlk kez annelik duygusunu tatmanın mutluluğunu gözler önüne seren o fotoğrafın ardındaki dram sonradan ortaya çıktı

Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2019

Gemma Atkinson, aslında kızını normal doğumla dünyaya getirmeyi planladığını belirterek işler yolunda gitmediği için sezaryen ile doğum yaptığını yazdı.

Bunun beklemediği bir durum olduğunu belirten Atkinson, doğumdan sonra da işlerin iyi gitmediğini belirtti ve şunları yazdı:

"Doğumdan iki saat sonra sevgilim ve kızımla birlikteyken birden kendimi çok kötü hissetmeye başladım. Sevgilim hemen doktoru çağırdı ve gelen doktor bana baktıktan sonra yoğun bir kanama geçirdiğimi söyledi. O çok büyük bir kanamaydı ve çok kan kaybettim."

Atkinson o andan sonra odada 9 tane doktor gördüğünü ve hepsinin kendisini hayata döndürmek için mücadele ettiğini belirtti. Bazıları onunla uğraşırken bazılarının da hıçkırıklara boğulan sevgilisini teselli etmeye çalıştıklarını ekledi.