Britney Spears abimle evli olmasına rağmen benimle sevişiyordu

Ünlü isimlerin hayatlarını güllük gülistanlık sanan yanılıyor. İsimleri öyle skandallara karışıyor ki işte şöhret o zaman tam bir illüzyona dönüşüyor. İşte ünlülerin az bilinen ve üzeri çabucak örtülen o skandalları...

Eklenme Tarihi: 06 Ağustos 2019

Aktör Hugh Grant, Divine Brown adında siyahi bir hayat kadınıyla arabada sevişirken yakalandı.

Yarı çıplak görüntüleri basına yansıyan Grant, bu olaydan sonda sevgilisi Liz Hurley tarafından terk edildi. Henüz kariyerinin başında olan genç oyuncu, bu skandaldan sonra bir süre toparlanamadı. Grant ile yaptığı kaçamağın her dakikasını gazetecilere anlatan Divine Brown ise tam 850 bin dolar kazandı.

2000'li yılların başında Britney Spears ile ilgili öyle bir iddia ortaya atıldı ki! Üstelik de tüm bu iddiaları ortaya atan eski eşinin erkek kardeşiydi. İddia da yenilir yutulur cinsten değildi.

Spears'ın eski eşi Kevin Federline'ın erkek kardeşi Christopher, duyanların kulaklarına inanamayacağı bir açıklama yaptı.

National Enquirer dergisinde yer alan habere göre Christopher Federline ağabeyiyle evliyken Britney Spears ile birlikte olduğunu söyledi. Bununla da yetinmedi Spears'ın 7 yaşındaki oğlu Sean Preston'ın kendisinden olduğunu iddia etti.

Christopher Federline'ın iddiaları bununla sınırlı da değil. Federline "Britney benim cüzdanımı ve kredi kartlarımı da çalmıştı. Ama eğer bunu polise söylersem tüm dünyaya Sean Preston'ın gerçek babasının kim olduğunu ilan edeceğini söyledi ve şantaj yaptı" dedi. Sonra bu iddianın üstü kapatıldı.