Ünal Taylı Manken Çıktı

Kısmetse Olur evine yeni katılan damat adayı Ünal Taylı gerçekte evlenmeye gelmiş biri değil. Ünal Taylı podyum dünyasından bir isim peki gerçekte kimdir ve neden Kısmetse Olur'a katıldı?

Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2016

ÜNAL TAYLI KİMDİR? Ünal Taylı hakkında öncelikle işi konusunda bilgilendirme yapalım. Ünal Taylı podyum dünyasında bilinen bir manken. Podyumların yanı sıra kendini stilist olarak gösteren Ünal Taylı, bir de mağaza sahibi. Kısmetse Olur evine katılmasının asıl sebebi de bu... Ünal Taylı hem kendini hem de markasını bilinir hale getirmek istiyor. Bunun için de evlilik programında damat adayı rolünde boy gösteriyor.

ÜNAY TAYLI VE GÖKHAN SARA Ünal Taylı Kısmetse Olur evinden Gökhan Sara ile de tanış. Instagram hesabında Ünal Taylı ve Gökhan Sara'nın birlikte çekilmiş bir çok fotoğrafı yer alıyor.

GÖKHAN SARA'YI GİYDİRİYOR Kısmetse Olur damat adayı Gökhan Sara, Ünal Taylı'nın müşterilerinden biri. Son olarak kardeşinin düğünü için Ünal Taylı'dan alışveriş yapan Gökhan Sara smokin takımı satın almış.

YARIŞMADA DA GÖKHAN SARA'NIN SPONSORU Ünal Taylı Kısmetse Olur evine katıldıktan sonra da Gökhan Sara'nın giyim sponsoru olmuş. Gökhan Sara kıyafetlerini ondan alırken, ikilinin bu ticari ilişkisi şimdi ekrana taşınmış durumda. Bu tablo da etik dışı.