Ufak Tefek Cinayetler'in Taylan'ından katil kim sorusuna yanıt

Star dizisi Ufak Tefek Cinayetler'in Taylan'ından katil kim sorusuna yanıt...

Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2018

‘Ufak Tefek Cinayetler’de izleyici kimin öldürüldüğünü ve katil zanlısının kimliğini merak ediyor. Dizinin Taylan’ı Ferit Aktuğ konu hakkında, “Katili de, maktülü de bilmiyoruz. Oyuncu ekibine de söylenmedi” ifadelerini kullandı.

‘Kavak Yelleri’, ‘Aramızda Kalsın’ ve ‘Kördüğüm’ dizilerinde adını duyuran Ferit Aktuğ Milliyet'e konuştu. Şu sıralar Star TV’de ekrana gelen ‘Ufak Tefek Cinayetler’de Taylan karakterine hayat veren Aktuğ projenin başarısının sırrını, karakterini ve setteki ortamı anlattı.

‘Ufak Tefek Cinayetler’ sezonun en sevilen işlerinden oldu. Bu başarıyı bekliyor muydunuz? "Yapımcı, yönetmen, oyuncular ve senaryomuzla işi tam olarak gördüğümüzde, sezonun en iddialı projesi olacağını tahmin etmiştik. Anlatımı, renkleri ve matematiğiyle zor ama farklı bir iş olduğu için sevildi."

Taylan karakterinde sizi çeken ne oldu? "Öncelikle çok doğal bir karakter, kendini kasmayan bir hali var. Beni çeken tarafı bu oldu. Kendini saklamıyor, biraz patavatsızlıkları var ama onu da öyle kabul ettik. Bütün doğallığı ve samimiyetiyle çok politik bir rol değil aslında, bu özelliğini de seviyorum."