Tutunamayanlar dizisinin konusu ne? Tutunamayanlar oyuncuları kimler?

Komedi dizilerine bir yenisi daha eklendi. Tutunamayanlar komedi dizisi geçtiğimiz hafta yayın hayatına başladı.

Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2020

Tutunamayanlara; Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık (Doğu Demirkol) gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem’e (Ece Çeşmioğlu) aşık olması ile başlayan komik hikayeleri anlatacak. İşte Tutunamayanlar dizisinin oyuncu kadrosu...

Salı akşamları ekrana gelen Tutunamayanlar dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Peki Tutunamayanlar oyuncuları kimler, konusu ne?

Zafer Algöz – İLHAN On iki bin yaşındaki İlhan vizyonsuz bir ilham perisidir. Yıllarca Anadolu’da kala kala asimile olan İlhan’ın tüm davranışları ve görüntüsü tipik bir Orta Anadoluluya dönüşmüştür. Sürekli çekirdek yiyen, Orta Anadolu şivesiyle konuşan İlhan, Tarık’a başarılı olacağına inandığı iş girişimi fikirleri verecektir ve geçmişe gitme yeteneğini bu uğurda kullanacaktır.

Ece Çeşmioğlu – İREM Zengin bir ailede dünyaya gelen İrem, babasının her şeyi kaybetmesiyle sıfırdan bir hayat kurmak için çabalar. Babasının kötü şöhreti yüzünden bir türlü iş bulamayan İrem’in hayatı yine böyle bir iş görüşmesinde tanıştığı Tarık’la beraber değişir. Tarık sayesinde bir iş ve kalacak bir yer bulan İrem Tarık’ın yaşadığı mahalleye taşınır ve mahallenin kitap kafesinde çalışmaya başlar.