Türk takipçiden Rihanna için olay yorum

Son zamanlarda iç çamaşırı markasının modelleri için objektif karşısına geçen ve birbirinden çarpıcı ve cesur kareleri takipçileriyle paylaşan Rihanna aldığı kilolarla da sık sık haber oluyor. Türk takipçisi Rihanna'nın dört milyona yakın beğeni alan fotoğrafa yaptığı yorumla olay yarattı.

Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2018

Sosyal medya hesabından, çıkardığı iç çamaşırı markasına dair ürünlerin fotoğraflarını paylaşan ve modelliğini de kendisi yapan Barbadoslu şarkıcı Rihanna çok sayıda beğeni ve yorum alıyor. Dünyanın pek çok ülkesinden takipçisi olan Rihanna’nın Türk takipçileri de onun paylaşımlarına yorum yapmaktan geri durmuyor. Son zamanlarda iç çamaşırı markasının modelleri için objektif karşısına geçen ve birbirinden çarpıcı ve cesur kareleri takipçileriyle paylaşan Rihanna aldığı kilolarla da sık sık haber oluyor. (İnternethaber)

''YEDİKLERİN LÖP LÖP ET OLSUN''

Ünlü şarkıcının haber olmasının sebebi ise bir iç çamaşırlı fotoğrafına gelen Türkçe yorum oldu. Rihanna’nın kilolu haline göndermede bulunan Türk takipçisi dört milyona yakın beğeni alan bu kareye: “Yediklerin löp löp et olsun aşkım hedef 100kg cnm ririm” notunu düştü. İşte o yorum...

Türk takipçinin yaptığı yorum çoğu sosyal medya kullanıcısının tebessüm etmesine neden oldu.