Türk hacker'lar, ünlü sörfçünün cinsel içerikli videolarını paylaştı

Avustralya'nın gelecek vaat eden sörfçülerinden Blaze Angel Roberts, Türk hacker'ların hesabını ele geçirmesiyle büyük bir şok yaşadı.Türk hacker'lar ele geçirdikleri hesapta cinsel içerikli fotoğraf ve videolar paylaşırken, Roberts kendisine yeni bir hesap açmak zorunda kaldı.

Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2020

İngiliz medyasında yer alan habere göre genç sporcunun Instagram hesabı, Türk hacker'lar tarafından ele geçirildi. Kendisine Türkçe bir mail geldiğini ve bu maildeki linke tıkladığını söyleyen Roberts, bu hamle sonrası hesabına bir daha erişim sağlayamadığını söyledi.

CİNSEL İÇERİKLİ PAYLAŞIMLARLA BÜYÜK DARBE YEDİ

Instagram'a hesabının çalındığına dair bir bildirimde bulunan genç sörfçü, esas darbeyi çalınan hesabında cinsel içerikli paylaşımları görünce yedi. Hacker'ların cinsel içerikli birçok fotoğraf ve video paylaştığını gören Angel Roberts, çabalarını artırdı ve hesabını kurtaramasa da eski kullanıcı adını kurtarmayı başardı.

Kötü bir durumda olduğunu söyleyen 18 yaşındaki Roberts, 40 bin takipçisinin bulunduğu hesabının yerine yeni bir hesap açtı ve hayranlarının takip etmesini istedi.