Tuncay Şanlı magazin dünyasını sarstı! Hamile sevgilisi Melis Sayım'ı Seyhan Şaşko ile mi aldattı?

Tuncay Şanlı yaşadığı karmaşık aşk hayatıyla magazin dünyasını derinden sarsmış durumda. Magazin ekranlarına taşınan 3'lü ilişki ağında bir yanda hamile sevgili bir yanda yeni sunucu sevgilisi bir yanda da Tuncay Şanlı var.

Eklenme Tarihi: 01 Haziran 2018

Hamile sevgili Tuncay Şanlı'yı 'aç mısın tok musun' diye halini hatrını sormamakla itham ediyor. Yeni sevgilisi Seyhan Şaşko ise iddialar hakkında dava açacağını duyuruyor. Herkesin kafasını karıştıran aşk trafiğini ve Melis Sayım ile Seyhan Şaşko hakkında bilinmeyenleri sizler için özetleyelim dedik

HAMİLE SEVGİLİSİ MELİS SAYIM : Tuncay Şanlı ile Melis Sayım 2016 yılından beri birliktelerdi. Tuncay Şanlı'dan hamile kalan Melis Sayım bebeğini pazartesi günü kucağına alacak. Asıl mesleği sunuculuk olan Melis Sayım hamile kalınca ekrandaki işinden de oldu. Şimdilerde Seren Serengil'in desteğiyle açtığı butiği sayesinde geçinmeye çalışıyor.

TUNCAY ŞANLI BAKMADIĞI GİBİ... : Melis Sayım'ın dediğine göre Tuncay Şanlı oğluna hamile olan sevgilisine 'ne yiyorsun ne içiyorsun' diye sormuyormuş bile. Maddi olarak destek vermeyen Tuncay Şanlı manevi olarak da onu aldatınca da kızılca kıyamet koptu.

YENİ SEVGİLİ SEYHAN ŞAŞKO : Tuncay Şanlı'nın hamile sevgilisi gün sayarken koluna takıp gezdiği kişi Seyhan Şaşko... Melis Sayım gibi Seyhan Şaşko da televizyon sunucusu. Beinsport kanalında program sunan Seyhan Şaşko, Tuncay Şanlı ile ilk kez yemekte görüntülendiğinde 'arkadaşız' demişti.