Tüm zamanların en tuhaf Oscar elbiseleri

2015 Oscar töreni nihayete erdi. Şıklar rüküşler belirlendi, hakkındaki tüm yorumlar tükendi. O zaman, hafızalarda yer etmiş, en 'tartışmalı' Oscar kostümlerine bakmanın zamanı geldi!

Eklenme Tarihi: 02 Mart 2015

Jennifer Connelly, 2002

Connelly 2002'deki Oscar töreninde 'A Beautiful Mind' ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar'ını almıştı almasına ama, bu elbisesiyle moda eleştirmenlerininden geçer not alamamıştı.

Faith Hill, 2002

Seyirciler Connelly'nin şokunu atlatamadan o sene bir de Faith Hill'in renkli elbisesine şok oldular. Ünlü şarkıcı o sene 'There You'll Be' ile Yılın Şarkısı Oscar'ı almıştı fakat şarkısıyla değil, berbat elbisesiyle hafızalara kazınmıştı.

Kim Basinger, 1990

Koskoca seks sembolü Kim Basinger'ın bu elbisesini o dönem basın yerden yere vurmuş, Basinger'a 'Sarhoş Pamuk Prenses' lakabını takmıştı.

Diane Keaton, 2004

Yüreklerimizde 'cool' olarak yer etmiş Diane Keaton, o sene bu kılıkla geldiği törende 'Annie Hall' ile En İyi Kadın Oyuncu Oscar'ını almıştı. İşin kötüsü de onu gören kadınların maskülen olma damarlarının tutması ve takım elbiseyle dolanmaya başlamaları oldu şüphesiz.