TRT Belgesel'de Yayınlanan Büyük Aile Çiftliği Nerede?

TRT Belgesel kanalında yayınlanan ve son zamanlarda fazlasıyla dikkat çeken Büyük Aile Çiftliği programı merak konusu oldu. Peki Büyük Aile Çiftliği nerede çekiliyor?

Eklenme Tarihi: 11 Mart 2021

Büyük Aile Çiftliği nerede çekildi veya hangi ülkede çekildiği sorusu TRT Belgesel kanalında yayınlanan bu ilginç programı izleyenlerin kafasında cevap bekleyen bir sorudur. Issız bir dağın başına kurulu çiftlikte bir adam, karısı ve 9 çocuğu koyun besiciliği yapıyor.

Büyük Aile Çiftliği nerede çekildi? Hangi ülkede?

TRT Belgesel'de yayınlanan yapımlardan biri olan Büyük Aile Çiftliği hakkında Büyük Aile Çiftliği nerede çekildi? TRT Belgesel'in yapımı Büyük Aile Çiftliği ne zaman, saat kaçta yayınlanıyor? sorularının yanıtları merak ediliyor.

Dokuz çocuklu bir ailenin doğal yaşamını konu edinen Büyük Aile Çiftliği, TRT Belgesel kanalında yayınlanıyor.

Doğal ortamı ile merak edilen program hakkında Büyük Aile Çiftliği nerede çekildi? TRT Belgesel'in yapımı Büyük Aile Çiftliği ne zaman, saat kaçta yayınlanıyor? soruları yanıt arıyor.

İngilizce adı "Our Yorkshire Farm" olan Büyük Aile Çiftliği adlı belgesel kuşağı, İngiltere'de çekildi. 2000 dönümlük kırsal arazide yaşayan ailenin 9 çocuğu vardır.