TRT 1'in Yeni Dizisi Teşkilat'tan Çok Konuşulacak Karakterler

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan MİT destekli, oyuncu kadrosu, prodüksiyon kalitesi ve çarpıcı hikayesi ile ekranlarda fark yaratma iddiasındaki ‘Teşkilat’, dizisi, 7 Mart Pazar akşamı TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak.

Eklenme Tarihi: 04 Mart 2021

Çekimleri başkent Ankara’da gerçekleştirilen ‘Teşkilat’ dizisi, zengin oyuncu kadrosu ile öne çıkıyor. Dizinin usta isimlerle genç yetenekleri buluşturan kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl yer alıyor.

7 istihbaratçının hikayesini konu alan dizinin karakterleri ise gerçek MİT üyeleri gibi, silah kullanma, ileri sürüş teknikleri ve yakın dövüş konularında kayda değer yetenekler geliştirdi.

Serdar (Çağlar Ertuğrul): Teşkilatın en gözde istihbaratçılarından biridir. Almanya’da 10 yaşındayken ailesinin neo-nazilerin saldırısında hayatını kaybetmesi üzerine yurda getirilmiş ve Mete Bey’in gözetimi altında büyütülmüştür. Ekibin karizmatik lideri Serdar, çocukluktan itibaren tam donanımlı bir teşkilatçı olarak yetiştirilmiş, yakın dövüş ve silah kullanımında tam bir ustadır.

Zehra (Deniz Baysal): Ekipte mantığın temsilcisi olan Zehra, zekâsı ve sakinliğiyle tanınır. En şiddetli krizlerde bile sakin kalabilen Zehra, gerçekçi ve rasyonel kararlar alan bir istihbaratçıdır.