TRT 1'in Vuslat dizisinde flaş ayrılık

Kadir Doğulu'nun başrol oynadığı Vuslat dizisinde flaş bir gelişme yaşandı. Dizinin önemli karakterinin veda edeceği ortaya çıktı.

Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2020

Başrollerinde Kadir Doğulu, Ümit Kantarcılar ve Devrim Özkan'ın yer aldığı Vuslat dizisi yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ederken flaş bir gelişme yaşandı. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisinden önemli bir karakter diziye veda edecek.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür'ün başrolünü paylaştıkları dizinin ana karakterlerinden Fırat'a hayat veren yakışıklı oyuncu Baran Bölükbaşı "Vuslat"a veda edecek.

Aynı zamanda müzisyen kimliğiyle de adından söz ettiren Bölükbaşı, 41. bölümde ekipten ayrılacak.
Pelin Uluksar, Erdem Akakçe, Gamze Süner Atay, Murat Karasu, Osman Alkaş ve Gözde Kaya gibi oyuncuları buluşturan dizinin ana hikayesi Betül Yağsağan imzası taşıyor. Aybars Bora Kahyaoğlu ve Selman Kılıçarslan'ın yazdığı dizi 2 sezondur TRT1'de ekrana geliyor.

Peki, Vuslat'ın son bölümünde neler olmuştu?
Aziz, kendisine emanet edileni korumak için holdinge girdiğinde, kinden örülmüş bir duvarla karşılaşır. Aziz, şer cephesi karşısında amansız bir mücadele verir. Aniden salona giren Abdullah'ın Tahsin'in karşısına dikilmesiyle Aziz'in koltuğunu koruyup koruyamayacağı sorusu farklı bir boyut kazanır.