Transparan Kıyafeti Çok Konuluşmuştu: Gülşen Sessizliğini Bozdu!

Aylar sonra Alaçatı'da konser veren Gülşen, sahne ve seyircisiyle coşkulu bir şekilde buluştu. Ancak giydiği sahne kıyafetine eleştiriler çığ gibi büyüdü. O da en sonunda artık dayanamadı ve Instagram hesabından kapak gibi bir cevap verdi kıyafetini eleştirenlere.

Eklenme Tarihi: 14 Temmuz 2021

Aylar sonra sahneyle ve seyircisiyle buluşan Gülşen, Alaçatı konserinde giydiği bu transparan kıyafeti yüzünden günlerdir gündemde.

İnsanlar kendisine demediğini bırakmadı!

Gelen eleştirilere 'Artık yeter' diyen Gülşen, dün akşam Instagram hesabından yaptığı paylaşımıyla sessizliği bozdu.

İşte o yazdıkları:

Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, bir çok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu.

Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum.
Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve varolmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi.

Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içinde yaşamasıdır bütün hikaye...

Bugün toplum olarak geldiğimiz noktada bunu hatırlatmak durumunda kalmış olmak inanılmaz iç acıtıcı.

Ama ben bilhassa, bana kalbi ve aklıyla eşlik edenlere, umut diyenlere, nefes kabul edenlere sımsıkı sarılıyorum ve teşekkür ediyorum.

Öyle hayat doluyuz ki yok ettiklerini düşündükçe kök salıyoruz.

Eşi Ozan Çolakoğlu da paylaşımı repost ederek karısına desteğini verdi!