Trajik Ölümün Altından Toplu Tecavüz Çıktı

İngiltere'de geçen Ağustos ayında ilaç alarak hayatına son veren 32 yaşındaki bir çocuk annesi Nicola McIntyre'nin intiharı ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

Eklenme Tarihi: 03 Mart 2021

32 yaşındaki bir çocuk annesi Nicola McIntyre'nin intiharı ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Psikolojik sorunlarla uğraşan genç kadın, toplu tecavüze uğradıktan sonra intihar etti.

Nicola'nın intiharıyla ilgili soruşturma kapsamında görülen davada, kız kardeşi ablasının hayatı boyunca büyük zorluklar yaşadığını, en güvendiği arkadaşının kendisine ihanet ettiğini söyledi.

Acılı kardeş, ablasının son olarak bir grup adamın tecavüzüne uğradığını ve yaşadıklarına katlanamadığı için hayatına son verdiğini söyledi.

Nicola'nın kız kardeşi Sarah, ablasının 16 yaşında okulu bıraktıktan sonra kuaförde çalışmaya başladığını belirtti.Nicola, evlenip boşandıktan sonra en yakın ve güvendiği arkadaşıyla aynı evde yaşadı. Bu sırada bir erkekle ilişki yaşamaya başlayan Nicola, daha sonra en yakın arkadaşının sevgilisiyle ilişki yaşadığından şüphelendi.