Toplamda 165 liralık 8 Google uygulaması ücretsiz oldu!

Google tarafından yapılan bir başka indirimle daha karşınızdayız. Android kullanıcıları için Google Play Store üzerinde toplam 165 lira olan 8 uygulama kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Eklenme Tarihi: 16 Mart 2020

Google Play Store'da yapılan yeni bir indirimle daha karşınızdayız. Birbirinden kullanışlı toplamda 165 lira fiyatı olan 8 uygulama kısa bir süre için ücretsiz oldu. Peki, bu uygulamalar ne işe yarıyor ve normal şartlarda fiyatları ne kadar?

YKP 2
İstediğiniz gibi, farklı duvar kağıtları üretmenizi sağlayan bir uygulama. Normal fiyatı 12 lira olan YKP 2, 6 gün boyunca ücretsiz.

KORG Kaossilator for Android
Müzik yapmanıza yardımcı olan bir uygulama. İçinde bulunan farklı ses ve enstrüman sayesinde çok farklı şarkılar üretebilirsiniz. Normal şartlardaki fiyatı 115 lira olan bu uygulama, 5 gün boyunca ücretsiz.

Screenshot Pro 2
Normal şartlarda akıllı telefonların en az iki tuşuna basarak ekran görüntüsü alabiliyoruz. Bu uygulama sayesinde tek bir tuşla ekran görüntüsü alıp, düzenleyebiliyoruz. Normal şartlar altında 6,50 lira olan uygulama, 1 gün boyunca ücretsiz.