Tinder Buluşmaya Çıktı Seks Yapmadığı İçin Hakarete Uğradı

İndiana eyaletinde yaşayan 25 yaşındaki İlk Buluşmada Cinsel İlişkiye Girmediği İçin Karşısındaki Erkek Tarafından Hakaret Yağmuruna Tutuldu

Eklenme Tarihi: 23 Ocak 2021

Medison Tinder'da tanışıp yaklaşık 3 hafta konuştuğu kişi ile buluşmaya karar veriyor. Buluştuktan sonra aslında yemek planı yapmalarına rağmen, karşısındaki erkek planı bir şekilde değiştiriyor ve Medison'ı evine film izlemeye götürüyor.

Medison ile eve gittikleri zaman inatla kadına alkol aldırmaya çalışıyor. Medison ise bu durumdan rahatsız oluyor ve evine gitmek için taksi çağırıyor.Arabanın gelmesini beklerken buluştuğu adam sinirleniyor ve Medison'ın TikTok hesabında paylaştığı videoda bahsettiği şeyleri söylemeye başlıyor.

Video'da Medison'ın buluştuğu kişi onunla seks yapmadığı için çok sinirleniyor. Tinder'ın buluşmaya çıkmak için değil, seks yapmak için kullanıldığını söyleyip Medison'a ısrar ediyor.

Medison başta hayatının şokunu yaşıyor tabii ve sonra şunları dile getiriyor:Eğer böyle düşünüyorsan, Tinder'dan kimseyle eşleşmemelisin. Sen kadınlara niyetin hakkında yalanlar söyleyip kendi evine getiriyorsun, asıl bu iğrenç. Hiçbir kadın seninle birlikte olmak zorunda değil, ve emin ol asla olmak istemeyecekler de. Zaten hayatın boyunca muhtemelen hiçbir kadın seni beğenmediği için bu haldesin.