The Affair’in başrolü Ruth Wilson diziyi aşırı çıplaklıktan dolayı bıraktı

Kadın erkek ilişkileri, evlilik, aldatma ve sadakat konularına odaklanan Amerikan dizisi The Affair'in başrol oyuncusu Ruth Wilson, ‘gereksiz çıplak sahneler’ nedeniyle diziden ayrıldı.

Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2019

Ünlü oyuncu Ruth Wilson, başrolde yer aldığı The Affair dizisini aniden bırakma kararı aldı. Wilson, kendisine Altın Küre Ödülü kazandıran dizide, gereksiz olduğunu düşündüğü sayısız çıplak sahne nedeniyle ayrıldığını açıkladı.

SOYUNMA SIKLIĞI RAHATSIZ ETTİ
Hollywood Reporter’ın haberine göre 37 yaşındaki İngiliz oyuncunun ayrılma nedeni başlangıçta ücret düşüklüğü olarak görülse de Wilson aslında, soyunması gereken sahnelerin sıklığı konusunda dizi ekibiyle anlaşmazlıklar yaşadı.

Oyuncunun, dizide canlandırdığı karakterin bir yoga inziva grubundayken, agresif bir seks sahnesini çekmeye zorlandığı, oyuncunun bunu tecavüz olarak anlandırarak yapmayı reddettiği bildirildi.

"NEDEN BENİ DAHA FAZLA ÇIPLAK GÖRMEK İSTİYORSUNUZ?"
Cinsiyetler arası ücret eşitsizliğinden şikayet eden oyuncunun, kadın ve erkek karakterlerden beklenen çıplaklık seviyesinin de eşit olmadığını söyleyerek, “Neden beni daha fazla çıplak görmek istiyorsunuz da onu değil?” dediği öğrenildi.
Haberde, Wilson’un kaygılarını dile getirdiği ancak görmezden gelindiği ve ‘zor biri’ olarak etiketlendiği de belirtildi.