Teşkilat'ın Pınar'ı Ezgi Şenler Takipçilerinden Tepki Gördü: Hiç Giymeseymiş

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde Pınar karakterine hayat veren Ezgi Şenler, sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafla gündem oldu.

Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2021

Pazar akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan aksiyonu ve heyecanı bol sahneleri ile seyirciyi daha ilk bölümden ele geçiren dizi Teşkilat, bu akşam 8. bölümü ile ekrana gelecek. Her bölümü sosyal medya konuşulan dizinin oyuncu kadrosu da seyircinin yakın markajında....

Her sahnesi büyük bir titizlikle hazırlanan dizi Teşkilat, istihbarat teşkilatının, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi olağanüstü yetenekli ve korkusuz üyelerinden oluşan çok özel bir ekibinin hikayesini anlatıyor.

Dizinin başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Ezgi Eyüboğlu ve Ezgi Şenler gibi genç isimlerin yanı sıra Mesut Akusta, Yavuz Bingöl gibi isimler de var.

Konusu kadar oyuncu kadrosunun da seyirciedn tam not aldığı dizinin dikkat çeken isimlerinden biri de Pınar yani Ezgi Şenler. Bodrum Masalı dizisi ile adından ve oyunculuğundan söz ettiren güzel oyuncu, uzun bir aradan sonra Teşkilat dizisi ile yeniden ekran macerasına başladı.