Tatlı Kaçıklar

Televizyonlarımıza özellikle 90'lı yıllarda damga vuran diziler arasında yer alan Tatlı Kaçıklar, şimdilerde bir araya getirilmesi çok zor bir şöhretler kadrosuna sahipti.

Eklenme Tarihi: 29 Mart 2016

Televizyonlarımıza özellikle 90'lı yıllarda damga vuran diziler arasında yer alan Tatlı Kaçıklar, şimdilerde bir araya getirilmesi çok zor bir şöhretler kadrosuna sahipti. O dizinin yıldız isimlerinin çoğu şimdilerde oyunculukta aktif rol almasalar da aralarında öyle isimler var ki, geçirdikleri değişime çok şaşıracaksınız! (Hürriyet-Oktay Volkan Alkaya)

1. Mehmet Ali Erbil (Rafet) Dizinin başrolünü paylaşan iki isimden biri olan Mehmet Ali Erbil, 1996 yılında başlayan Tatlı Kaçıklar'a kadar pek çok filmde rol almış, seslendirme yapmış Türkiye'nin en önde gelen oyuncu ve şovmenlerinden biriydi. Tatlı Kaçıklar'dan sonra da başarılı kariyerine devam eden Erbil, en son 2014 yılında Polis Akademisi Alaturka ile oyunculuğunu sergilerken televizyon programları ve özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

2. Yalçın Menteş (Saffet) Tiyatro ağırlıklı bir geçmişe sahip olan Yalçın Menteş, televizyon ekranlarında Tatlı Kaçıklar dizisinde Mehmet Ali Erbil ile başrolü paylaşarak parladı. Tatlı Kaçıklar'dan sonra bir daha aynı performansı yakalayamayan Menteş, özellikle alkol sorunu sebebiyle büyük sıkıntılar yaşadı ve kariyerinde zor zamanlar geçirdi. 2006'da alkolü bırakan ve alkol karşıtı sosyal sorumluluk projeleri üreten Menteş'in peşini sağlık sorunları bırakmadı. Diabet hastalığının üstüne kalp rahatsızlıkları, damar tıkanıkları gelen usta oyuncu, 2013 yılında sağ bacağının kesilmesine kadar kötü bir dönem yaşadı. En son 2013'te Doksanlar dizisinde konuk oyuncu olan Menteş, bir süre önce televizyon ekranlarında yaşadıklarını anlatarak yalnızlığını dile getirmişti.

3. Buket Dereoğlu (Aysu) Televziyon ekranlarına Bizimkiler dizisiyle adını kazıyanlar arasında yer alan Buket Dereoğlu, efsane dizide 14 sezon boyunca Demet karakterini canlandırdı. Tatlı Kaçıklar'da da uzun soluklu bir deneyim yaşayan Dereoğlu, küçük aralıklar haricinde 2015 yılına kadar sürekli kamera önünde yer aldı. En son 2015 yılında Sen Benimsin adlı dizide rol alan Dereoğlu, şimdilerde tiyatro sahnelerinde boy gösteriyor.