Tamer Karadağlı: Karım değil mi kardeşim öperim

Geçtiğimiz sezon partneri Pınar Altuğ Atacan'la öpüşme sahnesi çok konuşulan Tamer Karadağlı, yeni sezonda bu tarz sürprizlerin olabileceğinin sinyalini verdi. Karadağlı, “Daha önce de öpüşüldü, kimse konuşmadı. Karım değil mi kardeşim, öperim” şeklinde konuştu.

Eklenme Tarihi: 08 Haziran 2018

Dekorasyon markası MacKenzie-Childs, önceki akşam verdiği davetle hem Amerika’dan sonra dünyadaki ilk mağazası olan Nişantaşı’nın birinci yılını kutladı hem de yeni koleksiyonunu tanıttı. Markanın Türkiye Distribütörü Berrin Ak’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ve markanın CEO’su John Ling, Kreatif Direktörü Rebecca Proctor ve Satış Müdürü Mark Bergadon’un Amerika’dan gelerek katılım gösterdiği davete iş, cemiyet ve magazin dünyasından çok sayıda misafir katıldı. Davete yalnız katılan Tamer Karadağlı, rol aldığı Kanal D'nin sevilen dizisi ‘Çocuklar Duymasın’ hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

''KOLAY KOLAY KALMAZ''

'Haluk' karakterine hayat verdiği 'Çocuklar Duymasın' dizisinin sezon finali yaptığını hatırlatan 51 yaşındaki oyuncu, “Önümüzdeki sezon devam edeceğiz. Her zaman çok konuşulan bir dizi oldu. Türk insanı bu aileyi seviyor. Dolayısıyla da hoşuna gidiyor. Gerçeğe çok yakın bir dizi olduğu için seviliyoruz” dedi.Tamer Karadağlı, Birol Güven'in hem senaryosunu yazdığı hem de yapımcılığını üstlendiği dizinin yeni sezonda olmayacağı yönündeki söylentilere iddialı bir yanıt verdi. Başarılı oyuncu, "O işler öyle değil. ‘Çocuklar Duymasın’ kolay kolay kalkmaz. Biz istemediğimiz zaman biter" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz sezon partneri Pınar Altuğ Atacan'la öpüşme sahnesi çok konuşulan Karadağlı, yeni sezonda bu tarz sürprizlerin olabileceğinin sinyalini verdi.

''KARIM DEĞİL Mİ, ÖPERİM''

Karadağlı, “Daha önce de öpüşüldü, kimse konuşmadı. Önümüzdeki sezon izleyin, görün. Karı koca bunlar... Karım değil mi kardeşim, öperim” şeklinde konuştu.