Talat Bulut kızıyla fotoğrafını paylaştı! Ece Erken'e sert sözler olay oldu

Talat Bulut, başrolünü oynadığı 'Yasak Elma' dizisinin setinde kostüm asistanını taciz ettiği gerekçesiyle mahkemeye verilmişti. Takipsizlik kararı çıktı ancak Talat Bulut gündemden düşmedi. Talat Bulut sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafla eleştirilere cevap verdi.

Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2018

Oyuncu Talat Bulut'a başrol oynadığı 'Yasak Elma' dizisinin setinde kostüm asistanını taciz ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulunulmuştu. Soruşturma başlatan savcılık, dava açmaya yetecek düzeyde delil elde edilemediği için 'takipsizlik' kararı vermişti. Bu kararın ardından 'Yasak Elma'nın yapımcısı Talat Bulut'la yola devam kararı almıştı.

62 yaşındaki Talat Bulut, hakkında konuşulanlar için bugün sosyal medyada sert bir açıklama yaptı. Fotoğrafın açıklama kısmına "Susun artık!
Oturduğunuz yerden, Twitter, Instagramdan ahkam kesmek, gazete ve televizyonu babanızın malıymış gibi konuşmak kolay. Artık konuşma yeriniz değişiyor ona göre." şeklinde bir yazı yazdı.

Talat Bulut, bu yazdığı yazıyla Ece Erken'e de gönderme yaptı. Bulut, Ece Erken'e 100 bin TL'lik dava açmıştı.

Ece Erken bugün programında kendisini dava ettiğini söyleyen Talat Bulut'a "Keşke sizi namussuzlukla, iffetsizlikle suçlayan, tacizle suçlayan insanlara dava açsaydınız. Keşke rol arkadaşlarınız olan Eda Ece ve Şevval Sam'a dava açsaydınız" dedi.