Takvim'e bakın Cem Yılmaz'ın neresini sansürledi olay fotoğraf!

Takvim'e bakın Cem Yılmaz'ın neresini sansürledi olay fotoğraf

Eklenme Tarihi: 06 Eylül 2017

Cem Yılmaz yeni sevgilisi Özge Sabuncu ile tatilde. Her yaptığı çok konuşulan Cem Yılmaz son günlerde hem aldığı kilolarla hem de teknesiyle konuşuyor. Takvim gazetesi bugün yaptığı haberde Cem Yılmaz'ın göğüslerini sansürledi. Sosyal medyada bir anda gündeme oturan konu hakkında Cem Yılmaz tarafından henüz açıklama gelmedi.

Yeni filmi ‘Arif V 216’nIn çekimlerini tamamlayan Cem Yılmaz, yorgunluğunu Bodrum’da atıyor. Sevgilisi Özge Sabuncu’yla 12 milyon 258 bin liraya aldığı ‘Samatya’ adlı yeni teknesinde vakit geçiren komedyen, gün boyunca denizin tadını çıkardı. Aldığı kilolar nedeniyle gündeme oturan Cem Yılmaz'a olay bir sansür geldi. Cem Yılmaz'ın vergi haberini sansürlü olarak kullanan Takvim gazetesi sosyal medyanın gündemine oturdu.

Cem Yılmaz'ın göğüslerine kırmızı şerit çeken Takvim, "Cem Yılmaz, Bodrum’da 9 milyon liralık yatıyla hava attı. Sevgilisi Özge Sabuncu’yla keyif çattı. Ama iş vergi ödemeye gelince, uyanıklık yaptı. “Samatya” adlı yüzen saraya, ABD bayrağı astı" ifadelerini kullandı.

İŞTE SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNE OTURAN O SANSÜR