Taksici kapıyı çalıp bıraktığı kadını sordu: Yaşlı adam ölen kızım dedi

Taksicilik dünyanın en zor işlerinden biri olabilir. Para kazanmak uğruna hiç tanımadığınız insanları arabanıza alırsınız ve belki de canınız bile o anda güvende değildir.

Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2017

Taksicilik dünyanın en zor işlerinden biri olabilir. Para kazanmak uğruna hiç tanımadığınız insanları arabanıza alırsınız ve belki de canınız bile o anda güvende değildir. Veya arabanıza binen kişi delinin biridir... Ayrıca birçok müşteri ücret konusunda sıkıntı çıkarır tartışma yaratabilir. Yani anlayacağını insanlarla uğraşmak zordur ama taksicilik çok çok daha zordur. Galerinin devamında okuyacağınız olay ise sizi hayretelere düşürecek...

Okuyacağınız olay Peru'da yaşandı ama size çok uzak görünmesin. Peru'da taksicilik yapan bu adam meslek hayatı boyunca başına birçok şeyin geldiğini ama bu anısını asla unutamadığını söylüyor. Kimliğini gizli tutan taksici olayın 2006 yılında gerçekleştiğini söyledi.

Taksici her zaman yaptığı gibi sokaklarda müşteri arıyordu. Güneşin daha doğmadığı saatlerde yine sokaklarda dolaşırken karşısına aniden güzel bir kız çıktı. Genç kadın taksiyi durdurdu ve taksici genç kadına nereye gideceğini sordu. Genç kadın eve gideceğini söyler ayrıca yanında hiç parasının olmadığını, eve gidince ödeme yapacağını söyler. Uzun yıllardır taksicilik yapan adam kadının hal ve tavırlarından şüphelenir ama o saatte karanlıkta genç bir kadını tek başına bırak içinden gelmez ve genç kadını taksiye alır.

Taksiye bindikten sonra evinin adresini veren genç kadın, 1 saatlik bir mesafe olduğunu belirtir. Taksici bu sırada zaten şüphelendiği genç kadına dikiz aynasından bakar ve garip tavırları dikkatini çeker. Kadına 'İyi misiniz?' diye sorar ancak cevap alamaz. Ayrıca genç kadın sarhoştu, kendi kendine mırıldanıp şarkı söylemeye başlamıştı.