Survivor'da 4 yarışmacının kaderini belirleyecek SMS oylaması yapılıyor

Survivor adasında ikinci eleme vakti gelip çattı. Bu akşam Survivor 2017 adasından kim elendi sorusu yanıt bulacak.

Eklenme Tarihi: 31 Ocak 2017

Acun Ilıcalı saat 23.30'dan sonra acunn.com üzerinden de devam eden Survivor SMS sıralaması sonuçlarını açıklayacak. Survivor adasında bu hafta 2 yarışmacı ünlüler 2 yarışmacı ise gönüllüler takımından eleme adayı oldu. Ünlüler takımından Sabriye Şengül'ü bireysel dokunulmazlığı kazanan İlhan Mansız eleme adayı yaparken Seda Demir ise grup kararıyla belirlendi. Gönüllüler adasında ise Denisa Gültekin ada konseyinde ismi yazılan kişi olurken bireysel dokunulmazlığı alan Ogeday da Sadin Bakır'ın ismini eleme tahtasına yazdırdı. Survivor SMS oylaması sıralama sonuçlarına göre en sonda olan isim elenecek. Geçen hafta Survivor adasında gönüllüler takımı her iki dokunulmazlığı elemeye çıkmıştı. Survivor 2017'de ilk elenen isim de Fulya olmuştu.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI Survivor adasında İlhan Mansız bireysel dokunulmazlığı kazanıp Sabriye Şengül ismini verince ünlüler adasında ortalık karıştı. Sabriye Şengül isminin yazılmasına tepki gösterdi. İlhan Mansız'ın adada kendisine Tarık Mengüç'ün adını yazacağını söylediğini iddia eden Sabriye, ada konseyine gidince fikir değiştirdiğini iddia etti.

BERNA DEMİR KIZDI Survivor ünlüler takımında ismi yazılan bir diğer isim ise Seda Demir oldu. İlk haftadan itibaren çenesiyle herkesi bezdiren Seda Demir'in adını tüm takım verdi. Haliyle de Seda için çıkan sonuç şok oldu. Seda Demir arkadaşlarının kendisini yazmış olmasına adaya dönünce tepki gösterdi.

GÖNÜLLÜLER ADASI Survivor gönüllüler adasında da eleme gerilim vardı. Denisa Gültekin elemeye yakın olmanın verdiği stresle adayı birbirine kattı. Sadin Bakır ise ismini veren Ogeday'a büyük tepki gösterdi.