Survivor'da Gergin Anlar Yaşandı: Ayşe ve Reşat Neden Kavga Etti?

Survivor'da ödül oyununu ve Anlat Bakalım'ı kim kazandı soruların cevapları belli oldu. Barış ve Reşat'ın kaptan seçildiği yarışmada ödül oyununu da Anlat Bakalım'ı da gönüllüler takımı kazandı. Geceye Reşat ve Ayşe arasında yaşanan gerginlik damga vurdu

Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2021

Bu haftanın kaptanları gönüllülerde Reşat ve ünlülerde Barış oldu.

ÖDÜL OYUNUNU KAZANAN BELLİ OLDU

Zorlu parkurda yarışmacılar bu hafta sandviç oyunu için karşı karşıya geldi. Oyun öncesi avantaj oyununda erkeklerde ve kadınlarda oyunu kazanan Gönüllüler oldu.

Böylece gönüllüler ödül oyununda seçim şansını kazandı. Parkurda oyun için mücadele veren yarışmacılar çamurun içine dalarak, ağın altından sürünerek takılmadan geçmeye çalıştı.

Gücün ön planda olduğu oyunda Aleyna, rakibi Gonca'ya parkurda fark attı ve bu tur ödülün sahibini belirledi. Böylece gönüllüler, 10'a 6 skorla ödül oyununu kazanmış oldu. Gönüllüler ödülü kazanmanın sevincini yaşayarak karınlarını doyurma şanslı elde etti.

ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Renkli anların yaşandığı, yarışmacıların stres attığı Anlat Bakalım oyunu yine eğlenceli dakikalara sahne oldu. Yarışmacıların birbirlerine kelimelerle soru sorduğu oyunda, ödül pilav üstü tavuk döner yemeği olarak belirlendi. Sergen - Merve ve Hanzade - Dora ikilileri Anlat Bakalım'da en fazla kelimeyi bilerek günün rekorunu kırdı.