Survivor'da Aleyna ve Ayşe Ailelerle Ne Konuştu?

Survivor 2021'de yaşanan gerginlikler aileler arasına taşınınca Acun Ilıcalı isyan etti. Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel, aileleri ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Eklenme Tarihi: 07 Haziran 2021

Survivor 2021’de dün akşam ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Yarı final turunda Aleyna – İsmail, Berkay – Batuhan eşleşmesi ortaya çıktı. Bu turda Aleyna, İsmail'i 3-1, Berkay ise Batuhan’ı 3-2 yenerek finale yükseldi.

DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN BELLİ OLDU
Aleyna ve Berkay arasında geçen mücadeleyi 5-2 skorla kazanan Berkay oldu. Bu sonuçla birlikte; Berkay, Survivor’da dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

STEVEN İKİNCİ ELEME ADAYI
Survivor Türkiye’de haftanın ilk eleme adayı Aleyna Kalaycıoğlu olmuştu. Ada konseyinde bireysel dokunulmazlığı kazanan Berkay, eleme adayı olarak Steven'ı söyledi. Böylece Steven, ikinci eleme adayı oldu.

AİLELER BİRBİRİNE GİRDİ
Survivor'da yarışan Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel'in ailesi sosyal medyada birbirine girdi. Aile ödülünden sonra yarışmacılar Dominik'te yakınlarıyla bir ara gelmişti. İddia göre Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel'in ailesi arasında gerginlik yaşandı.