Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Pozlarıyla sosyal medyayı salladı

Survivor 2020'de büyük finale yaklaşırken şampiyonluk koltuğuna emin adımlarla yürüyen bir isim var; Nisa Bölükbaşı... Son haftalardaki performansının yanı sıra Sercan Yıldırım ile aralarında aşk dedikodu çıkan Nisa Bölükbaşı kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?

Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2020

Survivor 2020'nin artık son haftalarına girildi. Parkurlarda kıyasıya yarış devam ederken sona kala yarışmacılar da yakından takip ediliyor. Özellikle son haftalarda finale emin adımlarla giden ve performanslarıyla dikkat çeken isimlerden birisi Nisa Bölükbaşı oldu. Sercan Yıldırım ile aralarında aşk iddiası çıkan Nisan Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli

Konseylerde Sercan Yıldırım ile girdiği polemiklerle adından söz ettiren ve bazı açıklamaları ile şimşekleri üzerine çeken Nisa Bölükbaşı henüz 22 yaşında ve Çekya'nın başkenti Prag'ta doğdu

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Survivor Nisa, Prag tenis kulübü Cibulka'da 15 yıl oynadı.

15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı.