Survivor Doğan'dan Batuhan'a Sert Sözler: Çok Güzel Oynuyor

Survivor yarışmasından elenen Doğan Keser, Batuhan Karakaya'yı ikiyüzlü olmakla suçladı, demediğini bırakmadı.

Eklenme Tarihi: 09 Nisan 2021

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor yarışmasından son elenen isim olan Doğan Keser, elenmesinin ardından peş peşe olay açıklamalara imza attı. Survivor'dayken sıklıkla Batuhan Karacakaya ile tartışan Keser, "Burası Adnan Ziyagil'in Yalısı değil" çıkışıyla gündeme gelmişti. Keser, benzer söylemlerine devam etti.

Survivor'daki yarışmacıları samimiyetsiz bulduğunu söyleyen Keser, ''Survivor'da en çok zorlandığın an nedir?'' sorusuna verdiği cevap ile dikkatleri üzerine çekti. Çünkü kimse bu cevabı beklemiyordu. Keser, şunları söyledi:

"Samimi gelmeyen insanlar vardı. O insanların samimiyetsizliğini görünce bir şekilde soğuyorsun, Survivor senin için daha zor oluyor."

Vedanın ardından takımda neler değişir? sorusuna ise Keser, "Her tarafta kulisler dönüyordu ve Çağrı abi ile bu kulislerin dışında kalıyorduk. Normal hayattan bahsediyorduk. O bizi mutlu ediyordu, adada tek ayakta tutan şey bizim için buydu" dedi.

Survivor Doğan, sözlerine şöyle devam etti:

"Gönüllülerde Poyraz; karakteri de güzel, kendi de güzel, performansı da çok iyi. Ünlülerde inşallah Çağrı abi olur, sonuna kadar destek vereceğim.''

''Performans olarak bakarsak İsmail Balaban; kondisyonu çok iyi, istikrarlı gidiyor, yarışlarda da çok iyi. Batuhan da olabilir, kurduğu sahnelerden devam ederse."