Survivor Birleşme Partisi Geceye Damga Vurdu!

Dün akşam TV 8 ekranlarında yayınlanan "Survivor Birleşme Partisi" bölümü geceye damga vurdu. Jason Derulo sahneyi ateşe verdi!

Eklenme Tarihi: 29 Mart 2021

Survivor birleşme partisinde yarışmacılar eğlenceli anlar yaşadı. Önce yemek yiyen ekip daha sonra Yunan takımından yarışmacılarla bir araya geldi. Daha sonra birleşme partisinin klasikleşen şarkı yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler performanslarını sergiledi. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, "İddialara göre gelmiş geçmiş en iyi sesler bu Survivor'da buluşmuş" dedi.

ALEYNA BİRİNCİ OLDU
Yarışmacılar performanslarını sergilemeden önce Acun Ilıcalı bu senenin ödülünü açıkladı. Kazanan seneye 3 yakınıyla birlikte Dominik'e gelecek. Yarışmacılardan en dikkat çeken İsmail Balaban, Dora, İlayda Şeker ve Aleyna Kalayçıoğlu oldu.

Performanslardan sonra kazanan yarışmacı Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Sesiyle geceye damga vuran Aleyna, sosyal medyanın da gündemine oturdu.

JASON'DAN GÜLDÜREN DİYALOG
Survivor'da dev bir organizasyona imza atan Acun Medya, Jason Derulo'yu sahneye çıkardı. Jason Derulo konserden sonra yarışmacılarla bir araya geldi. Dominik'te olmaktan çok mutlu olduğunu dile getiren dünyaca ünlü yıldız "Çocukluğumdan beri izlediğim bir şov ve insanlar bedenleriyle böyle inanılmaz şeyler yaptığında hep etkileniyorum" dedi.