Survivor Berkan'ın sevgilisi Lale Onuk kimdir? Paylaşımları olay

Survivor'daki değişim sosyal medyada da geniş yankı buldu. Yarışmanın favori isimlerinden biri olarak görülen Berkan Karabulut, Twitter'da uzun süre TT listesinde kaldı. Berkan'ın özel hayatı merak konusu oldu.

Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2020

TV8'in reytingleri alt üst eden yarışması Survivor 2020'de Berkan ve Yunus Emre'nin takımları değişmeleri uzun bir süre sosyal medyada yankı uyandırdı. Yaşananların ardından Berkan'ın özel hayatı ve sevgilisi gündem oldular.

Ünlülerden, gönüllüler takımına geçen yarışmacı Berkan Karabulut, özel hayatında aşkı bulan isimlerden biri. Genç yarışmacı, iki yıldır Lale Onuk ile birlikte. Varşovalı bir annenin kızı olarak dünyaya gelen Lale ile Berkan, Gümüşyaka'daki yazlıklarından arkadaşlar.

"Her şey o gece başladı": Katıldığı bir canlı yayında açıklamalar yapan Berkan'ın sevgilisi Lale Onuk, şu ifadeleri kullandı: "Berkan ile 10 yıldır tanışıyoruz. Ben onu hep çok beğeniyordum ama şişmandım. 2018 yılında 2017 Miss Turkey birincisi olan arkadaşım Ecem Çırpan ile yarışmayı izlemeye gittik.

Berkan da oradaydı. Berkan beni tanıdı. 'Hala çok güzelsin' dedi. Bu benim için müthiş bir şeydi. Çünkü o beni tanıdığı zamanlarda şişmandım ve kendimi çok çirkin hissediyordum. Öyle gelişti olaylar.