Survivor, 8. Gün, Siyah Beyaz Aşk, Çukur ve Söz lider kim? 26 Mart reyting sonuçları

8. Gün dizisi, Survivor 2018, Siyah Beyaz Aşk, Çukur dizisi ve Söz, 26 Mart reyting sonuçları için yarıştı.

Eklenme Tarihi: 27 Mart 2018

26 Mart reyting sonuçları bu hafta hangi projelerin ön sıralarda yer aldığını gösterirken yarışma programları ve dizilerin karşı karşıya geldiği gecede beklenmedik gelişmeler yaşandı. Eleme heyecanının gerçekleştiği Survivor'da adaya veda eden isim seyircilerin verdiği oylar sonrasında ortaya çıktı. İşte reyting yarışını derinden etkileyen gelişmeler ve sıralamala...

ÇUKUR

Koçovalı ailesinin tüm kadınlarının kaçırılması beklenmedik gelişmelere sahne oldu. İdris, Yamaç ve Vartolu bir araya gelerek küçük bir ordu toparladı ve kadınları kurtarmak için harekete geçti. Kadınların kurtarılmasının ardındna hiç kimsenin kendilerinin canını yakamayacağını ifade eden Yamaç intikamını acı bir şekilde aldı.

SURVİVOR

Ramazan Kalyoncu, Yağmur Banda ve Anıl Berk Baki'nin eleme adayları olduğu gecede adadan gönderilen isim şaşırttı. İzleyicilerin verdiği SMS oylaması sonuçlarına göre bu hafta programa veda eden kişi Ramazan Kalyoncu oldu. Duygusal dakikalar yaşayan yarışmacı gözyaşlarına engel olamadı.

SÖZ

Terör örgütü üyelerine göz açtırmayan tim sivillere saldırı düzenleyen teröristlerin uyuşturucunun etkisinde olduğunu öğrendi. Sarı Komutan ve Bahar arasındaki gerçekleri açıklama kırgınlığı devam ederken sivil şehitlerin cenazeleri toprağa verildi.