Survivor 2021'deki Aşk İddiaları Gündemden Düşmüyor

Survivor 2021 gündemini son günlerde sarsan aşk dedikodularını tüm detayları ile derledik.

Eklenme Tarihi: 06 Nisan 2021

Onedio - Biraz geçmişe, yani Survivor 2020'ye gidelim. Hatırlarsınız neredeyse yarışma boyunca Sercan Yıldırım'ın gönüllüler takımında yarışan Nisa Bölükbaşı'na karşı duygularını konuşmuştuk.

Birçok ünlünün de gündemindeydi bu aşk çıkmazı. Sercan'ın Nisa'ya hislerini dile getirmesi, Acun Ilıcalı'nın da bu hislerin var olduğuyla ilgili açıklamalar yapması ve ardından da Sercan'ın 'tek taraflı değildi' açıklaması bi' hayli meşgul etmişti bizleri.

Tabii her fırsatta programda 'Nisa benim kız kardeşim.' açıklamaları yapan Barış Murat Yağcı ile sevgili olmuştu Nisa. Sercan Yıldırım defteri de açılmamak üzere kapanmıştı.

Her Survivor sezonunda da mutlaka duygusal bağ kuran, birbirlerini beğenen insanlar oluyor. Bu yıl da yine geçtiğimiz yıl gibi adada bir şeyler dönmüş. Birçok dedikodu ve açıklama var. Biz de size detaylarıyla anlatalım istedik.

Öncelikle geçtiğimiz aylarda Poyraz'la Ayşe'nin arasında "Acaba bir şeyler mi oluyor?" sorusunu sorduk. Bu soruyu sormamızdaki en büyük etken fan sayfalarıydı. Kendilerini bu ikilinin aşk yaşadığına o kadar inandırmışlar ki YouTube'da bir sürü video hazırlamışlar.

Youtube'a girdiğinizde çeşit çeşit videoyla karşılaşabilirsiniz. Epey mesai harcamışlar bu romantik klipler için ama bana sorarsanız boşuna uğraşmışlar.