Survivor 2016 yarı final gecesi!

Survivor 2016'da adaya kim veda etti ? sorusunun cevabı belli oldu. Yarı finale kalan Avatar Atakan ve Damla arasında SMS oylaması yapıldı.Yüzleşme gecesinde en az oyu alan Damla elendi

Eklenme Tarihi: 29 Haziran 2016

Survivor 2016'da finale kimin kaldığı dün gece yapılan Ada Konseyi'nde belli oldu. Yarı finale kalan Gönüllüler takımından Damla Can ile Ünlüler takımından Avatar Atakan, Kıbrıs Finali için SMS oylamasına çıktı. Yüzleşme gecesinde en az oyu alan Damla elendi, Atakan finale çıktı. Böylece Survivor'da finale Serkay ve Avatar Atakan kaldı.

ATAKAN: KAZANMA HIRSI ETKİLEDİ Atakan, Semih’in sözleri üzerine Survivor’da kazanma hırsı ve zor şartların insanlara istemediği şeyler yaptırdığını açıkladı. Avatar Atakan, Semih’in onun duruşunu eleştirebilecek konumda biri olmadığını ifade etti.

Damla Semih'e teşekkür etti! Yüzleşme konuşan Damla, kavga ettiği kişilerle bile saygı çerçevesi içerisinde tartıştığını belirtip, onu ayrı tuttuğu için Semih'e teşekkür etti.

Serkay, Survivor macerasında yaşadıklarını anlattı! Yarı finalde oylama sonuçlarının açıklanmasından önce söz alan Serkay, Survivor hayatı boyunca yaşadıklarını konseyde anlattı. SERKAY TÜTÜNCÜ KİMDİR? Survivor 2016 Gönüllüler takımı kadrosunda iddialı duruşu ile dikkat çeken Serkay Tütüncü İzmir Tire doğumlu. 7 Şubat 1991 doğumlu olan Serkay Tütüncü Survivor'ın en genç yarışmacıları arasında. Amatör futbolcu olan 1.78 boyunda ve 76 kilo ağırlığındaki Serkay Tütüncü, performansı ile finale kaldı.