Survivor 1 Nisan Kim Elendi? Adaya Veda Eden İsim Kİm?

Survivor'da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Aleyna Çalışkan, Öykü Çelik, Aleyna Kalaycıoğlu, Hanzade ve Çağrı potasından kim elendi?

Eklenme Tarihi: 02 Nisan 2021

Survivor 2021'den elenen isim, ada konseyinde netlik kazandı. Tv8 ekranlarında Ünlüler Gönüllüler formatı ile bu sezon ekranlara gelen Survivor 2021'de perşembe gecesi SMS birincisi olan Poyraz Aleyna Kalaycıoğlu'nu potaya gönderdi. Ünlülerin SMS birincisi olan İsmail ise 5. eleme adayı olarak Çağrı'nın ismini verdi.

SMS mücadelesi sonunda en az oyu alarak Survivor'dan elenen yarışmacı Öykü oldu. Survivor macerasını 12. haftada tamamlayan Öykü söylediği sözlerle dikkat çekti. Diğer yandan bu haftanın kaptanları ise Ayşe ve Merve seçildi.

SURVİVOR'DAN KİM ELENDİ?
Survivor'ın 12. haftasında eleme gecesi hafta sonu yapılan birleşme partisinden dolayı 1 Nisan Perşembe akşamı gerçekleşti. Heyecanın zirveye çıktığı gecede Aleyna Çalışkan, Öykü, Hanzade, Aleyna Kalaycıoğlu ve Çağrı arasında halktan gelen SMS oylamasında en az oyu alan ismi Acun Ilıcalı açıkladı.

Üzgün olduğunu belirten Ilıcalı bu hafta Survivor'dan elenen yarışmacının Öykü olduğunu duyurdu. Survivor 2021'e ve hayallerine veda eden yarışmacı vedasının erken olduğunu dile getirerek, "Survivor çok tehlikeli yarışma aslında. Ama geldiğimden beri kendimi çok güvende hissettim. Çok teşekkür ederim" dedi.

İLAYDA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
Survivor'da Öykü'nün elenmesi ünlüler takımında adeta şok etkisi yarattı. Takım arkadaşları Öykü'nün gitmesine oldukça üzülürken İlayda ise gözyaşlarına hakim olamadı. İlayda takım arkadaşına sarılarak dakikalarca ağladı.

İki yarışmacının veda konuşması diğer yarışmacıları da duygulandırdı.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYLARI KİM OLDU?
Pazartesi ve salı gecesi oynanan dokunulmazlık oyunlarını bu hafta her iki takım da karşılıklı olarak kaybetti. Pazartesi akşamı gönüllülerde yapılan oylamada adaylar Hanzade ve Aleyna Çalışkan seçildi.

Salı gecesi ünlüler konseyinde ise en çok ismi yazılan Öykü oldu. Böylece Öykü 3. aday oldu.

Elemenin yapıldığı perşembe gecesi ise gönüllülerde SMS birincisi olan Poyraz Aleyna Kalaycıoğlu'nu aday olarak gösterdi. Ünlüler birincisi İsmail ise Çağrı'yı 5. aday olarak söyledi.